Rugby Union

InternationalsWomens World CupU20 World ChampionshipEurope Champions CupEurope Challenge CupGuinness Pro 14British & Irish CupAnglo Welsh CupAviva PremiershipPrincipality PremiershipWRU TrophiesWRU ChampionshipRFU ChampionshipWRU EastWRU East CentralWRU NorthWRU West CentralWRU WestWomen's RugbyCardiff & DistrictChunky 7'sEast DistrictGwent, Newport & PontypoolLlanelli DistrictMid DistrictMid GlamorganMonmouthshirePembrokeshireRhondda & East GlamorganSwansea DistrictWest Wales RU

WRU National Bowl

FixturesResults

16 September 2017

Round 1

Aberaeron v Llandybie
Aberavon Green Stars v Ogmore Vale
Abersychan v St Julians HSOB
Bangor v Llangollen
Bangor University v Wrexham
Benllech v Abergele
Betws v Cwmtwrch
Blackwood Stars v New Panteg
Blaina v Rhymney
Bridgend Athletic II v Brackla
Bridgend Sports v Porthcawl
Bryncoch v Baglan
Burry Port v Birchgrove
Caerau Ely v Univ of S Wales
Canton v Ferndale
Cardiff Medicals v Cardiff University
Cathays v Taffs Well
Cefn Fforest v Cwmcarn United
Cefneithin v Milford Haven
Chepstow v Beaufort
Cowbridge v Sully View
Crymych II v Newcastle Emlyn II
Crynant v Abercrave
Cwmllynfell v Fall Bay
Deri v Old Tyleryan
Dinbych v Holyhead
Ferryside v Cardigan
Fleur De Lys v Abercwmboi
Flint v Rhos
Forgeside v Malpas
Furnace United v Swansea University
Glais v Penygroes
Gwernyfed v Brynithel
Hafodyrynys v Llanhilleth
Harlech v Shotton Steel
Haverfordwest v Pembroke
Lampeter Town v Pontyates
Laugharne v Narberth II
Llandaff North v Cardiff Saracens
Llandeilo v Bynea
Llandovery II v Neyland
Llandrindod Wells v Hirwaun
Llangadog v St Davids
Llangwm v TSD Lampeter
Llantwit Major v CIACS
Machen v Llanrumney
Markham v Tref y Clawdd
Menai Bridge v COBRA
Monmouth v Crickhowell
New Dock Stars v Cwmgwrach
Newport HSOB II v Newport HSOB
Newport Saracens v Rogerstone
Newtown v Machynlleth
Oakdale v Glyncoch
Old Illtydians v Rhayader
Old Penarthians v Fairwater
Pembroke Dock Quins v TSD Carmarthen
Pentyrch v Treherbert
Penybanc v Pantyffynnon
Penygraig v Tylorstown
Pill Harriers II v Bargoed II
Pontardawe v Swansea Uplands
Pontllanfraith v New Tredegar
Pontrhydyfen v Neath Athletic
Pontyclun v Rhigos
Pontycymmer v Bryncethin
Pwllheli II v Dinbych II
Pyle v Alltwen
Rhyl v Aberystwyth Univ
Risca II v Crumlin
RTB Ebbw Vale v Abertysswg
St Albans v Llandaff
Tondu II v Briton Ferry
Tongwynlais v Cefn Coed
Tonmawr v Cefn Cribbwr
Tonna v Glyncorrwg
Tonyrefail v Rhiwbina II
Tredegar v Bettws
Tredegar Ironsides v Abergavenny
Trefil v Hollybush
Tregaron v Nantgaredig
Trimsaran v South Gower
Trinant v Aberbargoed
Usk v Girling
Vardre v Banwen
Welshpool v Llanidloes
Whitchurch v Treharris
Whiteheads v West Mon
Ynysowen v Penallta II