Football

OnLine FootballEuro 2021 - FinalsEuro 2020 - QualifiersWalesThe Premier LeagueSky Bet LeaguesEmirates FA CupFootball League CupVanarama LeagueSouthern LeagueJD Cymru PremierJD Cymru LeaguesWelsh CupWelsh LeagueWomens FootballBridgend LeagueC.thenshire LeaguesCambrian Tyres LeagueCardiff CombinationCentral Wales CupCeredigion LeagueEast Gwent LeagueEmrys Morgan CupFAW TrophyGwent Central LeagueGwent County FAGwent Premier LeagueInter League CupKrislyn Summer CupMerthyr Football LeagueMid Wales LeaguesNeath & DistrictNewport & DistrictNorth East WalesNorth Gwent LeagueOnline FootballPembrokeshire LeaguePort Talbot & DistrictSouth Wales AllianceSouth Wales FASwansea LeagueSwansea SundayWales Veterans FAWelsh AllianceWest Wales CupWrexham Area League

Swansea Senior League - Reserve Division 2

FixturesResultsTables

7 March 2020

Birchgrove Colts25Ragged School
North End51Waunarlwydd
St Josephs72Kingsbridge Colts
Treboeth United13South Gower

22 February 2020

North End20Birchgrove Colts
Sandfields23Treboeth United
St Josephs53CRC Olympic
Waunarlwydd83Ragged School

8 February 2020

Penlan Club07South Gower
Kingsbridge Colts53St Josephs
Birchgrove Colts16Sandfields
CRC Olympic62Treboeth United
Ragged School10North End

1 February 2020

Birchgrove Colts33Treboeth United
CRC Olympic52North End
Sandfields21South Gower
Waunarlwydd41Kingsbridge Colts

25 January 2020

Ragged School13Kingsbridge Colts
Treboeth United33St Josephs

18 January 2020

Birchgrove Colts13St Josephs
Kingsbridge Colts91North End
Penlan Club41Sandfields

11 January 2020

Kingsbridge Colts71Penlan Club
North End15CRC Olympic
South Gower43Sandfields
St Josephs00Treboeth United
Waunarlwydd13Birchgrove Colts

7 December 2019

Ragged School22St Josephs
North End15Sandfields
Treboeth United16Waunarlwydd

30 November 2019

Birchgrove Colts43South Gower
CRC Olympic42Ragged School
Sandfields22Waunarlwydd
St Josephs21North End
Treboeth United10Penlan Club

16 November 2019

St Josephs21Waunarlwydd
Birchgrove Colts30Penlan Club
Ragged School81South Gower

19 October 2019

CRC Olympic102St Josephs
Sandfields52North End
Treboeth United67Ragged School

12 October 2019

Waunarlwydd30Sandfields
Penlan Club47North End
Treboeth United09CRC Olympic

5 October 2019

CRC Olympic33Birchgrove Colts
Kingsbridge Colts81Treboeth United
Ragged School52Waunarlwydd
Sandfields36St Josephs
South Gower16North End

28 September 2019

St Josephs33South Gower

21 September 2019

Birchgrove Colts14Kingsbridge Colts
North End35Penlan Club
St Josephs52Ragged School
Waunarlwydd42South Gower

14 September 2019

Kingsbridge Colts44CRC Olympic
Ragged School22Treboeth United
Sandfields21Birchgrove Colts
South Gower16St Josephs

7 September 2019

CRC Olympic40Sandfields
Kingsbridge Colts16Ragged School
South Gower15Treboeth United
St Josephs25Penlan Club
Waunarlwydd34North End