Football

OnLine FootballEuro 2021 - FinalsEuro 2020 - QualifiersWalesThe Premier LeagueSky Bet LeaguesEmirates FA CupFootball League CupVanarama LeagueSouthern LeagueJD Cymru PremierJD Cymru LeaguesWelsh CupWelsh LeagueWomens FootballBridgend LeagueC.thenshire LeaguesCambrian Tyres LeagueCardiff CombinationCentral Wales CupCeredigion LeagueEast Gwent LeagueEmrys Morgan CupFAW TrophyGwent Central LeagueGwent County FAGwent Premier LeagueInter League CupKrislyn Summer CupMerthyr Football LeagueMid Wales LeaguesNeath & DistrictNewport & DistrictNorth East WalesNorth Gwent LeagueOnline FootballPembrokeshire LeaguePort Talbot & DistrictSouth Wales AllianceSouth Wales FASwansea LeagueSwansea SundayWales Veterans FAWelsh AllianceWest Wales CupWrexham Area League

Emrys Morgan Cup

FixturesResults

6 March 2020

Round 5

Newcastle Emlyn31Felinfach
a.e.t.

29 February 2020

Round 5

Dewi Stars12Cardigan

22 February 2020

Round 5

Tregaron31Lampeter

11 January 2020

Round 4

Bont08Tregaron

14 December 2019

Round 4

St Dogmaels14Brecon Corries

7 December 2019

Round 3

Tregaronw/ovLlanfyllin

Round 4

Bargod Rangers24Guilsfield Reserves
Cardiganw/ovRhayader Reserves
Dewi Starsw/ovAberdyfi
Lampeter40Llanilar
Llandysul12Felinfach
Penparcau Reserves05Newcastle Emlyn

30 November 2019

Round 2

Presteigne02Llanfyllin

Round 3

Maesglas05Llandysul

23 November 2019

Round 3

New Quay13Lampeter
Padarn United14Cardigan

16 November 2019

Round 3

Bont21Llanidloes Reserves
Builth Wells12Felinfach
Caersws Reserves38Guilsfield Reserves
a.e.t.

9 November 2019

Round 3

Aberdyfi60Bow Street
Bargod Rangers22Penrhyncoch
Bargod won 4-3 on pens.
Brecon Corries50Trewern
Crannog05Newcastle Emlyn
Dewi Stars31Aberaeron
Ffostrasol13Penparcau
Llanilar31Trefonen
Penybont03St Dogmaels
St Harmon13Rhayader Town

2 November 2019

Round 2

Bont31Kerry
Crannog43Llanrhaeadr
a.e.t.
Knighton17Builth Wells
Lampeter41Newtown Wanderers
Maesglasw/ovMaesyrhandir
Waterloo Rovers12Ffostrasol

22 October 2019

Round 2

Newcastle Emlyn52Crymych

19 October 2019

Round 2

Aberaeron20Borth United
Bishops Castle25Llanidloes
Brecon Northcote34Caersws
Dewi Stars21Felindre
a.e.t.
Dolgellau09Cardigan
Llandysulw/ovNewcastle
Meifod45Guilsfield
New Quay52Llanfechain
Padarn United20Welshpool Town
Penparcau40Llandrindod Wells
Penybont20Llangedwyn
a.e.t.
Rhayader Town52Four Crosses
St Dogmaelsw/ovLlanfair United
St Harmon41Corris United
a.e.t.
Talgarth Town34Llanilar
Talybont012Brecon Corries
Trefonen32Llanboidy
Tregaron40Llanymynech
Trewernw/ovAberporth