Rugby Union

World Cup 2019InternationalsU20 World ChampionshipEurope Champions CupEurope Challenge CupGuinness Pro 14Celtic CupGallagher PremiershipWRU PremiershipWRU TrophiesWRU ChampionshipRFU ChampionshipWRU EastWRU East CentralWRU NorthWRU West CentralWRU WestWRU ConferenceWomen's RugbyEast DistrictGwent, Newport & P'poolLlanelli DistrictMid DistrictMid GlamorganMonmouthshireNewport & DistrictNorth WalesOspreys RegionalPembrokeshireScarlets RegionalSwansea DistrictWest Wales RUPre-season Fixtures

Pre-season Fixtures - Men

FixturesResults

20 August 2019

Birchgrove v Newcastle Emlyn
7.30pm
Neath v Resolven
7pm
Tredegar Ironsides v Abercwmboi
7.15pm

21 August 2019

Dinbych v Mold
Old Tyleryan v Rogerstone
Talywain v Usk

22 August 2019

Blaenavon v Croesyceiliog
Builth Wells v Ludlow
Carmarthen Athletic v Tumble
7.15pm
Carmarthen Quins v Tata Steel
7.30pm
Cross Keys v Penallta
Senghenydd v Rhydyfelin

23 August 2019

Amman United v Baglan

24 August 2019

Aberdare v Burry Port
Abergavenny v Gwernyfed
Banwen v Taibach
Caerphilly v Builth Wells
Cardiff Internationals v Fleur De Lys
Cardiff Quins v Caerphilly
Cardigan v Llangadog
Cefneithin v Birchgrove
Crynant v Bryncoch
Dinas Powys v Aberavon
Furnace United v Rhymney
Narberth v Llanelli
New Dock Stars v Rhigos
New Panteg v Llanhilleth
Penlan v Tonmawr
Pontypool United v Felinfoel
Resolven v Brynmawr
St Josephs v Bridgend Athletic
Tenby United v Cwmbran
Wattstown v Bryncethin

29 August 2019

Aberavon v Llandovery
7.15pm
Neath v Swansea
7.15pm
Rhydyfelin v Ystrad Rhondda
Tonna v Bryncoch
6.30pm
Tumble v Llanybydder
7.15pm
Wrexham v Dinbych

30 August 2019

Brynithel v Fleur De Lys
6.45pm
Nelson v Talywain
Ospreys v Hartpury
Ynysddu v Rosslyn Park

31 August 2019

Abergavenny v Trebanos
Abertysswg v Tylorstown
12.30pm
Banwen v Betws
Beddau v Bonymaen
Birchgrove v Felinfoel
Briton Ferry v Llandaff North
Brynamman v Whitland
1pm
Caerau Ely v Crynant
Caerphilly v Builth Wells
Caldicot v Pyle
Cambrian Welfare v Kenfig Hill
Carmarthen Athletic v Penygroes
Cefneithin v Laugharne
Dinbych II v Abergele
Llandeilo v CR Cymry Caerdydd
Llangadog v Alltwen
Loughor v Abercwmboi
12.30pm
Newcastle Emlyn v Glynneath
12pm
Old Penarthians v Rogerstone
Rumney v Pontypool United
St Julians HSOB v Abercarn
Taffs Well v Resolven
Trimsaran v Cwmgors
12.15pm
Yr Hendy v Pontarddulais

1 September 2019

Aberavon Green Stars v Aberavon
10am